BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 3204453
*
nr 320 4453
Bordslampa
keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 juli 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/7 13:48:51
1
150 kr
5/7 13:57:20
2
250 kr
5/7 14:38:58
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:32
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3083 Bordslampa
mässing, bergboms. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:37
*
Bordslampa
nr 320 4453
Bordslampa
keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 juli 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/7 13:48:51 | 1 | 150 kr |
5/7 13:57:20 | 2 | 250 kr |
5/7 14:38:58 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:32 -
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09 -
3083 Bordslampa
mässing, bergboms. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:37